W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij
Strona główna > ZAŁATWIANIE SPRAW > Książka teleadresowa - pracownicy

Książka teleadresowa - pracownicy

Adres:
ul. Józefa Lewartowskiego 6
00-190 Warszawa

Centrala Telefoniczna
tel. (22) 53 66 600

Sekretariat CKE
tel. (22) 53 66 500
fax (22) 53 66 504

Samodzielne stanowiska pracy:


Główna księgowa
Ala Dobkowska - tel. (22) 53 66 619
e-mail: ala.dobkowska@cke.edu.pl 

Samodzielne Stanowisko ds. Druku i Dystrybucji
Agnieszka Kania - tel. (22) 53 66 579
e-mail: agnieszka.kania@cke.edu.pl

Wieloosobowe stanowisko do spraw audytu wewnętrznego

Audytor wewnętrzny 
Liliana Kaczkan - tel. (22) 53 66 545 
e-mail: liliana.kaczkan@cke.edu.pl

Audytor wewnętrzny

Renata Kosowska - tel. (22) 53 66 545
e-mail: renata.kosowska@cke.edu.pl

Wydział Sprawdzianu i Egzaminów z Zakresu Kształcenia Ogólnego



Zespół Sprawdzianu i Egzaminu Gimnazjalnego 


Grażyna Miłkowska - kierownik Zespołu
przedmioty matematyczno-przyrodnicze - egzamin gimnazjalny
tel. (22) 53 66 513
e-mail: grazyna.milkowska@cke.edu.pl

Robert Chamczyk
język polski - sprawdzian 
tel. (22) 53 66 513
e-mail: robert.chamczyk@cke.edu.pl

Edyta Warzecha
matematyka - sprawdzian
e-mail: edyta.warzecha@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-550

Jolanta Czarnotta-Mączyńska 
język polski - egzamin gimnazjalny
tel. (22) 53 66 505
e-mail: jolanta.czarnotta@cke.edu.pl

Alicja Kwiecień 
przedmioty matematyczno-przyrodnicze - egzamin gimnazjalny
tel. (22) 53 66 521 
e-mail: alicja.kwiecien@cke.edu.pl

Marek Zieliński - historia i wiedza o społeczeństwie - egzamin gimnazjalny
e-mail: marek.zielinski@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-570

Zespół Matur

dr Wioletta Kozak - kierownik Zespołu
odpowiedzialna za język polski
e-mail: wioletta.kozak@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-506

dr Jerzy Brojan
odpowiedzialny za fizykę
e-mail: jerzy.brojan@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-509

Grzegorz Wnuk
odpowiedzialny za historię, język łaciński i kulturę antyczną
e-mail: grzegorz.wnuk@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-519

Wojciech Czernikiewicz
odpowiedzialny za geografię
e-mail: wojciech.czernikiewicz@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-590

Józef Daniel 
odpowiedzialny za matematykę
tel. (22) 53 66 570
e-mail: jozef.daniel@cke.edu.pl

Jadwiga Filipska
odpowiedzialna za biologię
e-mail: jadwiga.filipska@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-509

Aleksandra Grabowska
odpowiedzialna za chemię i historię sztuki
e-maila: aleksandra.grabowska@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-550

Bartosz Kowaleski
referent
e-mail: bartosz.kowalewski@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-530

Lucyna Grabowska
odpowiedzialna za filozofię oraz język niemiecki jako język mniejszości narodowej
e-mail: lucyna.grabowska@cke.edu.pl

      Zespół Języków Obcych 

Ludmiła Stopińska - kierownik Zespołu
odpowiedzialna za język rosyjski - egzamin gimnazjalny
tel. (22) 53 66 548
e-mail: ludmila.stopinska@cke.edu.pl

Beata Trzcińska  
odpowiedzialna za język angielski - egzamin maturalny 
tel. (22) 53 66 549
e-mail: beata.trzcinska@cke.edu.pl

Svetlana Galant
odpowiedzialna za język rosyjski - egzamin gimnazjalny i maturalny 
tel. (22) 53 66 516
e-mail: svetlana.galant@cke.edu.pl

Katarzyna Gańko
odpowiedzialna za język francuski - egzamin maturalny 
tel. (22) 53 66 516
e-mail: katarzyna.ganko@cke.edu.pl

Anna Łochowska
odpowiedzialna za język hiszpański - egzamin gimnazjalny i maturalny
tel. (22) 53 66 549
e-mail:  anna.lochowska@cke.edu.pl

Dorota Mierzejewska
odpowiedzialna za język włoski - egzamin gimnazjalny i maturalny 
tel. (22) 53 66 528
e-mail:  dorota.mierzejewska@cke.edu.pl 

Marek Spławiński 
odpowiedzialny za język niemiecki -  egzamin gimnazjalny i maturalny
tel. (22) 53 66 516
e-mail: marek.splawinski@cke.edu.pl

Anna Nejman
odpowiedzialna za język niemiecki -  egzamin gimnazjalny 
tel. (22) 53 66 528
e-mail: anna.nejman@cke.edu.pl

Anna Wojnowska-Rudy
odpowiedzialna za język angielski -  egzamin gimnazjalny 
tel. (22) 53 66 516
e-mail: anna.wojnowska@cke.edu.pl

Anna Opolska-Waszkiewicz
odpowiedzialna za język włoski - sprawdzian
tel. (22) 53 66 528 
e-mail: anna.opolska@cke.edu.pl

Jolanta Szatan
odpowiedzialna za język angielski
tel. (22) 53 66 505
e-mail: jolanta.szatan@cke.edu.pl

Agnieszka Szafran
odpowiedzialna za język angielski - sprawdzian
tel. (22) 53 66 528
e-mail: agnieszka.szafran@cke.edu.pl

Emma Karolina Canfora
odpowiedzialna za język włoski - egzamin gimnazjalny i maturalny

e-mail: emma.canfora@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-528

Mariusz Mazurek
odpowiedzialny za język francuski - sprawdzian i egzamin gimnazjalny
tel. (22) 53-66-516
e-mail: mariusz.mazurkiewicz@cke.edu.pl

Anna Potocka
odpowiedzialna za język niemiecki - egzamin gimnazjalny
tel. (22) 53-66-528

Sekretariat ZJO
tel. (22) 53 66 517
e-mail: sekretariat.wjo@cke.edu.pl

Zespół Egzaminów Eksternistycznych

Wojciech Czernikiewicz  - kierownik Zespołu
tel. (22) 53-66-506
e-mail: wojciech.czernikiewicz@cke.edu.pl

Zofia Lisiecka
odpowiedzialna za język polski i przedmioty humanistyczne
tel. (22) 53 66 525 
e-mail: zofia.lisiecka@cke.edu.pl   

Barbara Czarnecka-Cicha
odpowiedzialna za języki obce nowożytne
tel. (22) 53 66 525
e-mail: barbara.czarnecka-cicha@cke.edu.pl

Hanna Bartczak
odpowiedzialna za matematykę i przedmioty przyrodnicze 
tel. (22) 53 66 507 
e-mail: hanna.bartczak@cke.edu.pl 

Alicja Gulkowska
odpowiedzialna za przedmioty przyrodnicze 
tel. (22) 53 66 507 
e-mail: alicja.gulkowska@cke.edu.pl


Wydział Egzaminów Zawodowych

Lesław Zabłocki - kierownik Wydziału
tel. (22) 53 66 539
e-mail: leslaw.zablocki@cke.edu.pl

Jolanta Grendzińska - z-ca kierownika Wydziału  
e-mail: jolanta.grendzinska@cke.edu.pl
tel. (22) 53 66 554

Anna Sołoguba - kierownik Pracowni
tel. (22) 53 66 536 
e-mail: anna.sologuba@cke.edu.pl

Bogusława Strojek - kierownik Pracowni
tel. (22) 53 66 533
e-mail: boguslawa.strojek@cke.edu.pl

Halina Sitko
tel. (22) 53 66 532
e-mail: halina.sitko@cke.edu.pl 

Jerzy Dobosz  
tel. (022) 53 66 532 

dr inż. Janusz Januszewski
tel. (22) 53 66 533 

Jacek Kanas
tel. (22) 53 66 538

Hanna Kawalla 
tel. (22) 53 66 535 

Krzysztof Pedrycz 
tel. (022) 53 66 538 

Jolanta Rezler
tel. (22) 53 66 535 

Jerzy Zagańczyk
tel. (22) 53 66 532

Katarzyna Musiałkiewicz
tel. (22) 53 66 536 

Piotr Grzemski
tel. (22) 53 66 544 

Andrzej Maron  
tel. (22) 53 66 538

Agnieszka Ołdakowska - sekretariat WEZ
tel. (22) 53 66 540
fax. (22 53 66 542
e-mail: sekret.wz@cke.edu.pl


Wydział Badań, Analiz i Programów Doskonalenia Nauczycieli


Dominik Czernij - kierownik Wydziału
tel. (22) 53 66 626
e-mail: dominik.czernij@cke-efs.pl

Pracownia Informatyczna

Agata Wiśniewska - kierownik Pracowni
tel. (22) 53 66 523
e-mail: agata.wisniewska@cke.edu.pl 

Arkadiusz Jaworski 
tel. (22) 53 66 524
e-mail:  arkadiusz.jaworski@cke.edu.pl

Beata Dobrosielska
tel. (22) 53 66 523
e-mail: beata.dobrosielska@cke.edu.pl

Wojciech Śpionek
tel. (22) 53 66 522
e-mail: w.spionek@cke.edu.pl

Marek Bańkowski 
tel. (22) 53 66 522 
e-mail: marek.bankowski@cke.edu.pl


Wydział Finansowo-Księgowy

Małgorzata Niemirycz
tel. (22) 53 66 650
e-mail: ks@cke.edu.pl


Wydział Administracyjno-Gospodarczy

Michał Mrówka – kierownik Wydziału
tel. (22) 53 66 527
e-mail: michal.mrowka@cke.edu.pl

Antoni Posłajko - archiwum
tel.(22) 53 66 511
e-mail: antoni.poslajko@cke.edu.pl

Robert Gnidiuk - administracja 
tel. (22) 53 66 510
e-mail: robert.gnidiuk@cke.edu.pl

Aleksandra Łabuś - Wieloosobowe Stanowisko ds. Prawnych i Zamówień Publicznych
tel. (22) 53 66 632
e-mail: aleksandra.labus@cke.edu.pl

Katarzyna Częścik - kadry CKE-EFS
tel. (22) 53 66 526
e-mail: kadry@cke.edu.pl

Ilona Górzewska - kadry 
e-mail: kadry@cke.edu.pl
tel. (22) 53 66 526

Joanna Chochura / Weronika Świderska - sekretariat CKE
tel. (22) 53 66 500
e-mail: ckesekr@cke.edu.pl

Natalia Solecka - sekretariat WSiEZKO
tel. (22) 53 66 551
e-mail: natalia.solecka@cke.edu.pl


Zespół do spraw realizacji projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego






Wytworzył: Mirosława Hordejuk (16 marca 2009)
Opublikował: Mirosława Hordejuk (16 marca 2009, 15:05:36)

Ostatnia zmiana: Michał Remane (21 listopada 2014, 15:23:54)
Zmieniono: zmiana

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 36710

wersja do zapisu wersja do druku