Książka teleadresowa - pracownicy

Adres:
ul. Józefa Lewartowskiego 6
00-190 Warszawa

Centrala Telefoniczna
tel. (22) 53 66 500

Sekretariat CKE
tel. (22) 53 66 500
fax (22) 53 66 504

Samodzielne stanowiska pracy:


Samodzielne Stanowisko ds. Procedur Egzaminacyjnych, Druku i Dystrybucji
Agnieszka Kania - tel. (22) 53 66 579
e-mail: agnieszka.kania@cke.edu.pl

Audytor wewnętrzny
Renata Kosowska - tel. (22) 53 66 545
e-mail: renata.kosowska@cke.edu.pl
 
Wydział Sprawdzianu i Egzaminu Gimnazjalnego 

Grażyna Miłkowska - kierownik Wydział
przedmioty matematyczno-przyrodnicze - egzamin gimnazjalny
tel. (22) 53 66 625
e-mail: grazyna.milkowska@cke.edu.pl

Robert Chamczyk
język polski - egzamin gimnazjaly
tel. (22) 53 66 529
e-mail: robert.chamczyk@cke.edu.pl

Edyta Warzecha
matematyka - sprawdzian
e-mail: edyta.warzecha@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-612

Dorota Plata
odpowiedzialna za język polski
email: dorota.plata@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-612

Alicja Kwiecień 
przedmioty matematyczno-przyrodnicze - egzamin gimnazjalny
tel. (22) 53 66 529
e-mail: alicja.kwiecien@cke.edu.pl

Marek Zieliński - historia i wiedza o społeczeństwie - egzamin gimnazjalny
e-mail: marek.zielinski@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-529

 Wydział Egzaminu Maturalnego

dr Wioletta Kozak - kierownik Wydziału
odpowiedzialna za język polski
e-mail: wioletta.kozak@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-506

dr Jerzy Brojan
odpowiedzialny za fizykę
e-mail: jerzy.brojan@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-509

Wojciech Czernikiewicz
odpowiedzialny za geografię
e-mail: wojciech.czernikiewicz@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-590

Józef Daniel
odpowiedzialny za matematykę
tel. (22) 53 66 550
e-mail: jozef.daniel@cke.edu.pl

Jadwiga Filipska
odpowiedzialna za biologię
e-mail: jadwiga.filipska@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-509

Aleksandra Grabowska
odpowiedzialna za chemię i historię sztuki
e-maila: aleksandra.grabowska@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-550

Bartosz Kowalewski
referent
e-mail: bartosz.kowalewski@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-530

Wioleta Dobosz-Leszczyńska
e-mail: wioleta-dobosz@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-519

Włodzimierz Kowalczyk
odpowiedzialny za historię oraz język łaciński i kulturę antyczną
e-mail: wlodzimierz.kowalczyk@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-519

Wydział Języków Obcych 

Ludmiła Stopińska - kierownik Wydziału
odpowiedzialna za język rosyjski - egzamin gimnazjalny
tel. (22) 53 66 548
e-mail: ludmila.stopinska@cke.edu.pl

Beata Trzcińska - z-ca kierownika Wydziału 
odpowiedzialna za język angielski - egzamin maturalny 
tel. (22) 53 66 549
e-mail: beata.trzcinska@cke.edu.pl

Svetlana Galant
odpowiedzialna za język rosyjski - egzamin gimnazjalny i maturalny 
tel. (22) 53 66 505
e-mail: svetlana.galant@cke.edu.pl

Katarzyna Gańko
odpowiedzialna za język francuski - egzamin maturalny 
tel. (22) 53 66 505
e-mail: katarzyna.ganko@cke.edu.pl

Anna Łochowska
odpowiedzialna za język hiszpański - egzamin gimnazjalny i maturalny
tel. (22) 53 66 549
e-mail:  anna.lochowska@cke.edu.pl

Marek Spławiński 
odpowiedzialny za język niemiecki -  egzamin gimnazjalny i maturalny
tel. (22) 53 66 516
e-mail: marek.splawinski@cke.edu.pl

Anna Opolska-Waszkiewicz
odpowiedzialna za język włoski - sprawdzian
tel. (22) 53 66 516
e-mail: anna.opolska@cke.edu.pl

Jolanta Szatan
odpowiedzialna za język angielski
tel. (22) 53 66 528
e-mail: jolanta.szatan@cke.edu.pl

Agnieszka Szafran
odpowiedzialna za język angielski - sprawdzian
tel. (22) 53 66 505
e-mail: agnieszka.szafran@cke.edu.pl

Mariusz Mazurek
odpowiedzialny za język francuski - sprawdzian i egzamin gimnazjalny
tel. (22) 53-66-505
e-mail: mariusz.mazurkiewicz@cke.edu.pl

Anna Kusztal
odpowiedzialna za język niemiecki - sprawdzian
e-mail: anna.kusztal@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-528

Ewa Bartołd-Pieniążek
odpowiedzialna za język niemiecki - egzamin gimnazjalny
e-mail: ewa.bartold@cke.edu.pl
tel. (22) 53-66-549

Sekretariat WJO
tel. (22) 53 66 616
e-mail: sekretariat.wjo@cke.edu.pl

 Wydział Egzaminów Eksternistycznych

Wojciech Czernikiewicz  - kierownik Wydział
tel. (22) 53-66-590
e-mail: wojciech.czernikiewicz@cke.edu.pl

Zofia Lisiecka
odpowiedzialna za język polski i przedmioty humanistyczne
tel. (22) 53 66 507
e-mail: zofia.lisiecka@cke.edu.pl   

Barbara Czarnecka-Cicha
odpowiedzialna za języki obce nowożytne
tel. (22) 53 66 507
e-mail: barbara.czarnecka-cicha@cke.edu.pl

Hanna Bartczak
odpowiedzialna za matematykę i przedmioty przyrodnicze 
tel. (22) 53 66 507 
e-mail: hanna.bartczak@cke.edu.pl 

Alicja Gulkowska
odpowiedzialna za przedmioty przyrodnicze 
tel. (22) 53 66 525
e-mail: alicja.gulkowska@cke.edu.pl


Wydział Egzaminów Zawodowych

Lesław Zabłocki - kierownik Wydziału
tel. (22) 53 66 539
e-mail: leslaw.zablocki@cke.edu.pl

Jolanta Grendzińska - z-ca kierownika Wydziału  
e-mail: jolanta.grendzinska@cke.edu.pl
tel. (22) 53 66 554

Anna Sołoguba - kierownik Pracowni
tel. (22) 53 66 536 
e-mail: anna.sologuba@cke.edu.pl

Bogusława Strojek - kierownik Pracowni
tel. (22) 53 66 533
e-mail: boguslawa.strojek@cke.edu.pl

Halina Sitko
tel. (22) 53 66 532
e-mail: halina.sitko@cke.edu.pl 

Jerzy Dobosz  
tel. (22) 53 66 534

Romuald Zieliński
tel. (22) 53 66 622

Magdalena Polak
tel. (22) 53 66 534

dr inż. Janusz Januszewski
tel. (22) 53 66 533 

Jacek Kanas
tel. (22) 53 66 538

Hanna Kawalla 
tel. (22) 53 66 535 

Krzysztof Pedrycz 
tel. (22) 53 66 538 

Jolanta Rezler
tel. (22) 53 66 535 

Jerzy Zagańczyk
tel. (22) 53 66 534

Katarzyna Musiałkiewicz
tel. (22) 53 66 536 

Piotr Grzemski
tel. (22) 53 66 544 

Andrzej Maron  
tel. (22) 53 66 544

Agnieszka Ołdakowska - sekretariat WEZ
tel. (22) 53 66 540
fax. (22 53 66 542
e-mail: sekret.wz@cke.edu.pl


Wydział Analiz Wyników Egzaminacyjnych


Agata Wiśniewska - kierownik Wydziału
tel. (22) 53 66 523
e-mail: agata.wisniewska@cke.edu.pl 

Arkadiusz Jaworski 
tel. (22) 53 66 524
e-mail:  arkadiusz.jaworski@cke.edu.pl

Beata Dobrosielska
tel. (22) 53 66 523
e-mail: beata.dobrosielska@cke.edu.pl

Wojciech Śpionek
tel. (22) 53 66 522
e-mail: w.spionek@cke.edu.pl

Marek Bańkowski 
tel. (22) 53 66 522 
e-mail: marek.bankowski@cke.edu.pl


Wydział Finansowo-Księgowy

Główny księgowy
Ala Dobkowska - tel. (22) 53 66 619
e-mail: ala.dobkowska@cke.edu.pl

Małgorzata Niemirycz
tel. (22) 53 66 650
e-mail: ks@cke.edu.pl

Magdalena Malinowska
tel. (22) 53 66 650
e-mail: magdalena.malinowska@cke.edu.pl

Jolanta Woźniakowska
tel. (22) 53 66 567
email: jolanta.wozniakowska@cke-efs.pl

Joanna Kuśmierczyk
tel. (22) 53-66-565
e-mail: joanna.koprucha@cke-efs.pl

Artur Koprucha
email: artur.koprucha@cke-efs.pl
tel. (22) 53-66-547

Wydział Administracyjno-Gospodarczy

Dariusz Skowera – kierownik Wydziału
tel. (22) 53 66 527
e-mail: dariusz.skowera@cke.edu.pl

Antoni Posłajko - archiwum
tel.(22) 53 66 511
e-mail: antoni.poslajko@cke.edu.pl

Robert Gnidiuk - administracja 
tel. (22) 53 66 510
e-mail: robert.gnidiuk@cke.edu.pl

Aleksandra Łabuś - zamówienia publiczne
tel. (22) 53 66 632
e-mail: aleksandra.labus@cke.edu.pl

Elżbieta Zasadzińska - zamówienia publiczne
tel. (22) 53 66 643
e-mail: elzbieta.zasadzinska@cke-efs.pl

Joanna Turek - kadry 
e-mail: kadry@cke.edu.pl
tel. (22) 53 66 526

Jacek Goźliński
e-mail: jacek.gozlinski@cke-efs.pl
tel. (22) 53-66-621

Paulina Golka
e-mail: paulina.golka@cke-efs.pl
tel. (22) 53-66-603

Ewa Wnukowska
e-mail: ewa.wnukowska@cke-efs.pl
tel. (22) 53-66-633


Joanna Chochura - sekretariat CKE
tel. (22) 53 66 500
e-mail: sekretariat@cke.edu.pl


Zespół do spraw Projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego




Wytworzył: Mirosława Hordejuk (16 marca 2009)
Opublikował: Mirosława Hordejuk (16 marca 2009, 15:05:36)

Ostatnia zmiana: Adam Grzegrzółka (16 lutego 2016, 15:05:41)
Zmieniono: zmiana

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 50754

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij